Özel Kordon Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kordon Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde bulunan Özel Kordon Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı adresinde bulunan Özel Kordon Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 376-5666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kordon Tıp Merkezi Hakkında

Kadın hastalıkları ve doğum dal merkezi 2004 senesinde Alsfakatta hizmete başladı. İzmirde açılan ilk kadın doğum dal merkezi olan kliniğimiz bir çok ilke imza attı.

İleri teknolojiyi her zaman yakında zamandan takip etmeyi ilke haline getiren Kordon Klinik 4 boyutlu ultrasonografinin jinekoloji ve obstetride kullanılmasını İzmirde ilk olarak gerçekleştirdi.

Yine dünya çapında en gelişmiş ultrasonografi kabul gören Voluson E8 ilk olarak kliniğimizde kullanılmaya başlandı. 2007 senesinde Çiğlide ikinci şubesini açtı. Ve aynı yıl çocuk hastalıklarında da hizmet vermeye başladı. Ve 2008 senesinde çıkan ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine uyum göstermek maksadıyla Mavişehir kipa kavşağında özel sağlık tesisi arsada yeni hizmet binasının inşasına başlandı. 2011 Şubat ayında 6 katlı yeni hizmet binasına Alsancak ve çiğli şubelerini birleştirerek taşındı.

2012 Yılı başında gelen yoğun talepler ışığında Kordon Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Kordon Tıp Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kardiyoloji
  • Göğüs Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji

Özel Kordon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kordon Tıp Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kordon Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Kordon Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 376-5666

Özel Kordon Tıp Merkezi Adresi

Özel Kordon Tıp Merkezi adresi: Esatpaşa, İzmir-Çanakkale Asfaltı Cd. Üzeri D:No:2 D:1, 35550 Menemen/İzmir

Özel Kordon Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Kordon Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.kordonklinik.com

Özel Kordon Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Kordon Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir