Özel Kozan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kozan Diyaliz Merkezi, Adana ilimizin Kozan ilçesinde bulunan Özel Kozan Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ağlıboğaz Mah. 83 TN Sk. No:1 adresinde bulunan Özel Kozan Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (322) 515-3727 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Kozan Diyaliz Merkezi 2007 senesinde kurulmuştur. 22 + 1 HD makina sayısıyla Kozanda öncü, yeniliklere önder bir hemodiyaliz merkeziyiz.

Isıtma ve soğutma özellikli klimalı odalarımız, klimalı hasta minibüs servisi, kulaklıklı ve digital uydu sistemli lcd televizyonlarımız, müzik, internet ulaşımi, hafif yiyecek ve içecek servisimizle siz değerli okurlarımız için çalışıyoruz.

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Kozan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kozan Diyaliz Merkezi, Adana ili Kozan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (322) 515-3727

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Adresi:  Ağlıboğaz Mah. 83 TN Sk. No:1

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.kodimer.com

Özel Kozan Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Kozan Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir