Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Kocayol Cd. İbrahimağa Sk. No:5 Bostancı adresinde bulunan Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 380-2750 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Hakkında

2000 senesinde hizmete giren Kozyatağı Diyaliz Merkezi 12 yılı aşkın tecrübesiyle diyaliz hastalarına işinde uzman diyaliz uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli ile hizmet sağlamaktadır.

Sağlık hizmetlerinde kaliteden ödün vermemeyi kendisine ilke edinmiş olan Kozyatağı Diyaliz Merkezi 25+2 cihaz kapasitesi ve 2 adet geniş ve ferah salonu ile siz diyaliz hastalarımıza Bostancı, Kadıköy bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 380-2750

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Adresi:  Kocayol Cd. İbrahimağa Sk. No:5 Bostancı

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.kozyatagidiyaliz.com

Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Kozyatağı Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir