Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunan Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Girne Mah. Girne Cad. 139/1 adresinde bulunan Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 366-8118 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Hakkında

Diyaliz Merkezimiz İstanbul Maltepe İlçesinde 1997 senesinde faaliyete geçmiştir. Alanında işinde uzman kadromuz ile en son teknilojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz de toplam 25+2 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur.Merkezimizde HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır. Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz boyunca hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma sistemli ve klimalıdır.Ferah iç mekanı ve manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sağlamaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde ikramlarımız bulunmaktadır.

Hastalarımızın evlerinden yahut yatış yaptıkları hastanelerden hasta nakil araçlarımız ile transport’u sağlanmaktadır.

Merkezimizde KAWASUMİ PHX-2100 Marka Hemodiyaliz cihazı ve Çift Reverse Osmosis Protek Ro Aquadem Marka Online su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membranve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 366-8118

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Adresi:  Girne Mah. Girne Cad. 139/1

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.kucukyalidiyaliz.com

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort