Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi ile ilgili detaylar. Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere adresinde bulunan Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi kurumuna 0 (312) 446-6464 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Hakkında

Kudret Göz Ankara, 13 Mayıs 2002 tarihinde Kennedy Cad. No:71 Kavaklıdere adresinde faaliyete başladı. Grubumuzun ilk hastanesi olan Kudret Göz Ankara Hastanesi, 23 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 15 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Hasta bilgileri tüm muayene ve teşhis – tedavi odalarındaki bilgisayarlar aracılığıyla ana merkez bilgisayarlara yüklenmektedir. Bu merkezi ağ aracılığıyla hastalara bilgisayarda dosya açılır ve hastanın tüm belgeleri bilgisayarda kaydedilmiş olur. Bir çok cihazın dijital olması verilerin dosyalara otomatik olarak geçişini sağlamaktadır.

Hastalar, otorefraktometre adlı cihaz ile göz ölçümleri alındıktan ve non-contact air-puf tonometre ile göz tansiyonuna bakıldıktan sonra muayeneye alınır. Göz muayenesi sonucu ileri derecede göz rahatsızlığı olduğu tespit edilen hastalar, hastanede mevcut olan konu ile ilgili üst branşlara yönlendiririr.

Ameliyathanede her türlü göz cerrahi operasyonunın uygulanabileceği üç oda ile birlikte Excimer Lazer – Lasik uygulama odası olmak üzere toplam 4 operasyon odası bulunmaktadır. Tüm operasyon odaları 24 saat steril olarak muhafaza edilmektedir. Her dört odada tavandan gelen pentanlar ile oksijen, azot basınçlı hava, vakum ve elektrik sağlanmaktadır.

Odalarımızda merkezi medikal gaz sistemi, hemşire çağrı sistemi, hastanın maksimum rahatı için pozisyona ayarlanabilir otomatik kumandalı yatak, refakatçi için açılabilir yatak, koltuk, tv, mini bar, telefon, klima, duş ve wc`nin bulunduğu modern banyo olanaklarıyla konfor sunulmaktadır. Yatak katlarında her an basit bir şekilde ulaşabileceğiniz sağlık personelimiz sürekli olarak servis deskinde bulunmaktadır.

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Telefon Numarası

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi telefon numarası:  0 (312) 446-6464

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Adresi

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi adresi: Barbaros, John F. Kennedy Cd. No:71, 06660 Çankaya/Ankara

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Web Sitesi

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi resmi web sitesi: www.kudretgoz.com

Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir