Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi ile ilgili detaylar. Sarayardı Cad. No:1 Acıbadem adresinde bulunan Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi kurumuna 0 (216) 545-6464 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Hakkında

Kudret Göz Grup’un ikinci hastanesi olan Kudret Göz Kadıköy, 12/10/2005 tarihinde Sarayardı Cad. No:1 Kadıköy İstanbul’da açıldı. 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göz Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Telefon Numarası

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi telefon numarası:  0 (216) 545-6464

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Adresi

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi adresi: Acıbadem, Sarayardı Cd. No:3, 34718 Kadıköy/İstanbul

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Web Sitesi

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi resmi web sitesi: www.kudretgoz.com

Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Kudret Göz İstanbul Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort