Özel Kurfalı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kurfalı Polikliniği, İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunan Özel Kurfalı Polikliniği ile ilgili detaylar. Abdi İpekçi Cad. Arı Sok. No:2 adresinde bulunan Özel Kurfalı Polikliniği kurumuna 0 (216) 309-8951 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kurfalı Polikliniği Hakkında

2000 senesinde bölge halkının sağlık poblemlerina hizmet vermek maksadıyla kurulmuş Özel Kurfalı Polikliniği, sizlerin güveni ile dürüst ve ilkeli hizmet vermektedir.

Kurfalı Polikliniği lazer epilasyon, cilt bakımı, zayıflama ve diş kliniği hizmetleri sağlamaktadır. Lazer Epilasyon cihazımız Amerikan Polylase ALEXANDRITE olup, acısız, bi hayli hızlı ve etkili sonuç alınmaktadır. Lazer Epilasyon oldukça önemli medikal işlemidir. Uygunsuz yapılırsa yanık gibi komplikasyonlar oluşabilir. Kliniğimizde lazer epilasyon doktor kontrolünde yapılır.

Özel Kurfalı Polikliniği Telefon Numarası

Özel Kurfalı Polikliniği telefon numarası:  0 (216) 309-8951

Özel Kurfalı Polikliniği Adresi

Özel Kurfalı Polikliniği adresi: Hürriyet, 2, Arı Çk., 34876 Kartal/İstanbul

Özel Kurfalı Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Kurfalı Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir