Özel Kurtuluş Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kurtuluş Polikliniği, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Kurtuluş Polikliniği ile ilgili detaylar. Kurtuluş Cad. No:143 adresinde bulunan Özel Kurtuluş Polikliniği kurumuna 0 (212) 219-5725 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kurtuluş Polikliniği Hakkında

Semtimizdeki Polikliniğimizde her türlü sağlık muayene hizmetinizdedir.

Her türlü sağlık şikayetinizle ilgili gerekli tüm muayeneler polikliniğimizde yapılmaktadır. Diş dolgusu, protez işlemleri, kanal nasıl tedavi edileceği ve diş çekimi polikliniğimizde yapılmaktadır. Sağlık sorunuzla ilgili gerekli tüm tahliller polikliniğimizde yapılmaktadır. Muayene için gerekli tüm çekim ve grafiler polikliniğimizde yapılmaktadır. Evinizde muayene, enjeksiyon ve serum hizmetleri verilmektedir.

Ehliyet, İşe Giriş, Ruhsat ve Spor için gerekli muayeneler polikliniğimizde yapılmaktadır.

Özel Kurtuluş Polikliniği Bölümleri

  • Tüm Muayeneler
  • Diş Tedavileri
  • Tüm Tahliller
  • Çekim ve Grafiler
  • Sağlık Raporları
  • Kulak Yıkama İşlemleri
  • Enjeksiyon ve Serum İşlemleri
  • Evde Muayene İşlemleri

Özel Kurtuluş Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kurtuluş Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kurtuluş Polikliniği Telefon Numarası

Özel Kurtuluş Polikliniği  telefon numarası:  0 (212) 219-5725

Özel Kurtuluş Polikliniği Adresi

Özel Kurtuluş Polikliniği  adresi:  Kurtuluş Cad. No:143

Özel Kurtuluş Polikliniği Web Sitesi

Özel Kurtuluş Polikliniği  resmi web sitesi: www.kurtuluspoliklinigi.com

Özel Kurtuluş Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Kurtuluş Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir