Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Lamed Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. Mimar Sinan Mah. 1355 Sokak No:5/7 Alsfakat adresinde bulunan Özel Lamed Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (232) 464-2233 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Hakkında

2004 senesinde LaMED Görüntüleme merkezini kurarken amacımız, tıbbi görüntülemede en işinde uzman olduğumuz konularda ulaşılan son teknolojileri İzmir’e getirmekti. Bu amaçla hizmet vermeye başladık. Geçen yıller içinde teknolojik gelişmelere paralel olarak kendimizi sürekli olarak yeniledik ve yenilemeye devam etmekteuz.

Keyifli bir ortamda, işinde uzman, güleryüzlü personel ve uzman hekim kadrosu ile yola koyulduk. Kadromuz genişledi. Ama değerlerimizden ödün vermedik.

LaMED için birinci öncelik Kanıta Dayalı Tıp’tır. Bunu yaparken daima bilimsel etik ve gerçekler ön planda tutulmaktadır. Bunun bilincinde olan ve aynı prensiplerde çalışan, İzmir’in ve Türkiye’nin en başarılı klinisyen ve cerrahlarına Radyoloji hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi İletişim

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası:  0 (232) 464-2233

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Adres

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Adresi:  Mimar Sinan Mah. 1355 Sokak No:5/7 Alsfakat

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Web Sitesi

www.lamed.com.tr

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Adres

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir