Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi, Antalya ilimizin Alanya ilçesinde bulunan Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Saray Mah. Pelitlik Cad. Metin Tuna Apt. No:13/A adresinde bulunan Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi kurumuna 0 (242) 511-5846 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Hakkında

Özel Alanya Lazer Göz Merkezi ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, ulusal ve ülkeler arası yenilikleri, gelişmeleri yakında zamandan takip etmektedir.

Her koşulda hasta tatminiyetini esas kabul eden uzman hekimlerimiz ve idari personelimiz için hizmetin karşılığı daima hasta odaklıdır. Deneyimli kadromuz, bilgi birikimlerini en doğru ve etkili biçimde tercih ederek, göz sağlığında klasik metotlarla inovatif yaklaşımların harmanlandığı en ideal çözümleri üretiyor.

Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi, Antalya ili Alanya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (242) 511-5846

Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Adresi

Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi adresi: Oba, Eski Gazipaşa Cd. No:30, 07400 Alanya/Antalya

Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.lazergoztipmerkezi.com

Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort