Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi ile ilgili detaylar. Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus adresinde bulunan Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi kurumuna 0 (850) 222-2548 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Hakkında

İsmi verilirken, Leading International Vision (sağlıkta ülkeler arası vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilmesinin bunun yanında, İngilizce hayat (live) kelimesi de Liv Hospital’ın var olma amacının en mühim simgesi oldu.

Liv Hospital Ulus, hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi alt yapısı, ileri teknolojisi ve hizmet sunuş tarzıyla Türkiye’de hastanecilik sektörünün çıtasını yukarıya taşımayı planlıyor. Hastane, 30000 metrekare kapalı alanda, 154 yatak, 8 ameliyathane, 50 klinik ve yüksek teknoloji altyapısıyla ileri düzeyde sağlık hizmeti sunuyor.

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Nükleer Tıp
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji
  • Organ Nakli

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Telefon Numarası

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi telefon numarası:  0 (850) 222-2548

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Adresi

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi adresi:  Ulus Ahmet Adnan Saygun cad, Canan Sk., 34340 Beşiktaş

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Web Sitesi

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi resmi web sitesi: www.livhospital.com

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir