Özel Loca Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Loca Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Başakşehir ilçesinde bulunan Özel Loca Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Bahçeşehir 2. Kısım Avni Akyol Blv. No:3/2/2 adresinde bulunan Özel Loca Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 608-1200 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Loca Tıp Merkezi Hakkında

Özel Loca Tıp Merkezi, kuruluşundan şimdiye kadar bi hayli hızlı bir gelişim gösteren, Bahçeşehir’de bulunduğu merkezi konumuyla ve profesyonel ekibiyle büyük bir ihtiyacı gideren güzide bir sağlık kuruluşudur.

Bahçeşehir’in ulaşım kolaylılığının sağladığı avantajın bunun yanında, personelimiz ve sağlık teçhizatımızla da fark yaratmaya gayret etmekteyiz. KBB, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Diyetisyen, Psikoloji, Ozon terapi, PRP, Endoskopi, Acil bölümlerimizle hizmetinizdeyiz. Tüm branşlarda hizmet verdiğimiz gibi, bunun bunun yanında plastik cerrahi ve saç ekimi uygulamaları gibi değişik birden çok alanda da hizmetlerimiz mevcuttur.

Ülkemiz bireylerina vermekte olduğumuz sağlık hizmetinin yanında onlarca ülkeden misafirlerimize de hizmet sağlamakta ve siz kıymetli ziyaretçilerimizden daima olumlu değerlendirmeler alarak hizmet kalitemizi geliştirmekteyiz. Kurumumuzda özel sağlık sigortaları ve SGK anlaşması mevcuttur.

Özel Loca Tıp Merkezi Bölümleri

 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Loca Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Loca Tıp Merkezi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Loca Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Loca Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 608-1200

Özel Loca Tıp Merkezi Adresi

Özel Loca Tıp Merkezi  adresi:  Bahçeşehir 2. Kısım Avni Akyol Blv. No:3/2/2

Özel Loca Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Loca Tıp Merkezi  resmi web sitesi: https://www.locatipmerkezi.com/

Özel Loca Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Loca Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir