Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi, Kırklareli ilimizin Lüleburgaz ilçesinde bulunan Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ayvalı yolu 4. km adresinde bulunan Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (288) 417-0707 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz Kırklareli Lüleburgaz İlçesinde 2002 senesinde faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda işinde uzman uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış bireylere, 3292 sayılı yasaya tabi bireylere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış bireylere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 48+2 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz boyunca hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve müthiş manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sağlamaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Randevu

Hastalarımız evlerinden yahut yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hemodiyaliz

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (288) 417-0707

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Adresi:  Ayvalı yolu 4. km

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.dermandiyaliz.com

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir