Özel Maçka Emar Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Maçka Emar Polikliniği, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Maçka Emar Polikliniği ile ilgili detaylar. Abdi İpekçi Caddesi Polat Saray No:79/1 adresinde bulunan Özel Maçka Emar Polikliniği kurumuna 0 (212) 231-2837 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Maçka Emar Polikliniği Hakkında

Son 30 yılda teknolojideki gelişmeler tıbbi görüntülemede birebir karşılığını bulmuştur. Radyoloji günümüz tıbbının öncelikli, vazgeçilmez branşlarından biri haline gelmiştir. Maçka Emar, 1988 senesinde faaliyete geçti.

Maçka Emar seneler boyunca hastalara yararı olabilecek bir çok tıbbi teknolojik yenilikleri Türkiye’ye getirmenin mutluluğunu yaşadı. Bunun bunun yanında, hususunda uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli ile Türkiye’nin en mühim radyoloji merkezlerinden biri oldu.

Sistemlerin yeni geliştirilen donanım ve yazılımları da yakında zamandan takip edilmekte ve hastalarımızın yararına sunulmaktadır. Bunları yaparken bilimsel etiğe sadık kalınmış olup, yeniliklerin bilimsel getirisi temel alınmıştır.

Maçka Emar’da Türkiye’nin mühim klinisyen ve cerrahları ile işbirliği yaparak, poliklinik hizmeti de verilmektedir. Bir butik klinik olarak çalışmalarına devam eden merkezimiz gelecekte de aynı prensipleri sürdürecektir. Doktorların ve hastalarımızın bize olan güven, saygı ve sevgisini devam ettirebilmek önceliğimizdir.

Özel Maçka Emar Polikliniği Telefon Numarası

Özel Maçka Emar Polikliniği telefon numarası:  0 (212) 231-2837

Özel Maçka Emar Polikliniği Adresi

Özel Maçka Emar Polikliniği adresi: Harbiye, Abdi İpekçi Cd. Polat Saray Apt. 79/1, 34367 Şişli/İstanbul

Özel Maçka Emar Polikliniği Web Sitesi

Özel Maçka Emar Polikliniği resmi web sitesi: www.emar.com.tr

Özel Maçka Emar Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Maçka Emar Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir