Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi ile ilgili detaylar. Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere adresinde bulunan Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi kurumuna 4448590 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Hakkında

Madalyon Psikiyatri Merkezi, 2005 senesinde Ankara Cinnah Caddesinde 4 kişilik bir uzman ekiple (Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, Prof. Dr. Cengiz Güleç, Prof. Dr. Ayşe Yalın, Dr. Mehmet Akif Sayılgan) 500 m2’lik bir merkez olarak kurulmuştur. Aynı yıl TC Sağlık Bakanlığı aracılığıyla ruhsatlandırılarak Psikiyatri Merkezi olmuştur.

Psikiyatriye her kesimden insanın basit bir şekilde ulaşabilmesini amacı olan Madalyon Psikiyatri Merkezi bu doğrultuda önce Emekli Sandığı ardından da Sosyal Sigortalar Kurumu ile anlaşma yapmıştır.

Hızla gittikçe artan danışan sayısıyla birlikte 2008 senesinde önce Paris Caddesine, en son olarak da 2014 senesinde Atatürk Bulvarında bulunan 4500 m2’lik yeni binasına taşınmıştır.

2013 senesinde İstanbul Levent’te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi şu anda psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan 75 kişilik uzman kadrosu ile danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Bölümleri

  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Doktorları

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi İletişim

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Telefon Numarası:  4448590

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Adresi

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Adresi:  Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Web Sitesi

www.madalyonklinik.com

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort