Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi ile ilgili detaylar. Karanfil (Gonca) Sokak No:5 Levent adresinde bulunan Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi kurumuna 4448590 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Hakkında

2013 senesinde İstanbul Levent’te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi şu anda psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan 75 kişilik uzman kadrosu ile danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezde, psikiyatrik, nörolojik ve psikolojik değerlendirmenin bunun yanında zekâ testleri, klinik değerlendirme ölçekleri, psikiyatrik tanı koydurucu ölçekler, kişilik testleri ve nöro-psikolojik testler gibi psikolojik değerlendirme araçları da kullanılmaktadır. Testler, sertifika sahibi psikologlar aracılığıyla uygulanmakta ve değerlendirilmektedir. Merkezin geniş kadrosu; tespit edilen tedavi programının, birinin ihtiyacına göre, en etkin biçimde uygulanmasını olanaklı kılmaktadır.

  • Psikiyatri

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Doktorları

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi İletişim

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Telefon Numarası:  4448590

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Adres

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Adresi:  Karanfil (Gonca) Sokak No:5 Levent

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Web Sitesi

www.madalyonklinik.com

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir