Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunan Özel Maltepe Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evren İş Merkezi No:18 adresinde bulunan Özel Maltepe Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 370-7252 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Hakkında

Kuruluşumuz 2008 senesinde, Maltepe ilçesinde Özel Maltepe Hayat Diyaliz Merkezi adıyla kurulmuş olup, 2011 senesinde Hayat grubundan ayrılarak Özel Maltepe Diyaliz Merkezi adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Merkezimiz 2012 yılı sonunda da Gülsuyu mah. Burçak sok. No:9 Maltepe adresinde kendi yerine ait yeni binasında hizmetlerine devam etmektedir. Yeni hizmet binamız Diyaliz Merkezi olarak planlanmış, buna göre inşaa edilip 5 kattan bir araya gelmektedir. Metro ve otobüs durağına 50 metre mesafede, E5’e 2.bina’da olup ulaşımı kolay bir konumdadır. Hastalarımızın ve çalışanlarımızın düzenli ve sorunsuz bir ortamda hizmet vermelerini sağlayacak biçimde inşaa edilen binamız son teknoloji ile donatılmış olup yeni ve son model hemodiyaliz cihazlarına, endotoksin tutucu en son teknolojik su sistemine, modern bir mutfak ve çamaşırhaneye sahiptir. Özel sedye sığabilecek genişlikte olan asansör ile katlar arası ulaşım sağlanmaktadır. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve müthiş manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sağlamaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Hastalarımız mağdur edilmeden, ulaşımda dolaşma süreleri göz önüne alınarak yeni ve donanımlı klimalı araçlarla ulaşımları sağlanmaktadır.Anadolu yakasında çevre ilçe ve bölgelerine servis hizmetimiz mevcuttur. Diyaliz Merkezimiz SGK ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Maltepe Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 370-7252

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Adresi:  Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evren İş Merkezi No:18

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Web Sitesi: maltepediyaliz.com

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir