Özel Maraş Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Maraş Polikliniği, İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Özel Maraş Polikliniği ile ilgili detaylar. Alemdağ Caddesi Yanyol No:3 A. Blok Çamlıca adresinde bulunan Özel Maraş Polikliniği kurumuna 0 (216) 443-8384 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Maraş Polikliniği Hakkında

Maraş akupunktur ve Lazer Tedavileri Merkezi, Doktor İsmail Maraş’ın akupunktur ve lazer akupunkturu nasıl tedavi edileceği uyguladığı sağlık kuruluşunun adıdır. Dr. İsmail Maraş, bunun yanı sıra akupunktur eğitimi veren akupunktur uzmanı otuz yedi yıllık bir hekimdir.

Ülkemizde, hekimlerimize akupunktur eğitimi verilmesi pratik eğitim alınması hususunda faydalı girişimlerde bulunmuştur. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi, ülkemizde de akupunktur nasıl tedavi edileceğini yaygınlaştırmaya yönelik olarak Üsküdar Çamlıca, Bahçeşehir, Kadıköy-Fenerbahçe, Adapazarı ve Gebze gibi yerlerde akupunktur ve lazer akupunkturu tedavi merkezleri açmıştır.

Özel Maraş Polikliniği Telefon Numarası

Özel Maraş Polikliniği telefon  numarası:  0 (216) 443-8384

Özel Maraş Polikliniği Adresi

Özel Maraş Polikliniği adresi: Kısıklı, Alemdağ Yanyolu No:3, 34692 Üsküdar/İstanbul

Özel Maraş Polikliniği Web Sitesi

Özel Maraş Polikliniği resmi web sitesi: www.marasakupunktur.com

Özel Maraş Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Maraş Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir