Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:24 adresinde bulunan Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (262) 311-5111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir. İzmit’e ağız ve diş sağlığı alanında yeni ve modern bir özel poliklinik kazandıran Diş Hekimleri Esra Demir, Başar Turgut, Semih Taşveren, Emin Titi ve Sevgi Taşveren 700 metrekare kullanım alanı bulunan 2 katlı poliklinikte, ağız ve diş sağlığı hususunda her türlü hizmeti vermektedirler.

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde diş hekimliğindeki tüm uygulamalar genel anestezi altında yapılabilmektedir. Uygulanan tüm tedavilerde sağlık, fonksiyon ve estetik ana unsur olarak benimsenmektedir. Hastalar için uygun ve güvenli tedavi için sterilizasyon ve dezenfeksiyon en üst düzeyde uygulanmaktadır.

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri

  • Oral Diagnoz
  • Dişeti Hastalıkları Tedavisi
  • Kanal Tedavisi
  • Yüz Ağrıları ve Çene Eklemi Rahatsızlıkları
  • Ortodonti
  • Restoratif ve Estetik Diş Hekimliği
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Bembeyaz Gülüşler
  • Çene Cerrahisi – İmplantoloji
  • Genel Anestezi ve Sedasyon

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Kocaeli ili İzmit ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası0 (262) 311-5111

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi:  Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:24

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi: www.ozelmavidis.com

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort