Özel Mavi Ay Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mavi Ay Göz Merkezi, Eskişehir ilimizin Odunpazarı ilçesinde bulunan Özel Mavi Ay Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Kurtuluş Mh. Vatan Cd. No: 46/B adresinde bulunan Özel Mavi Ay Göz Merkezi kurumuna 0 (222) 240-4545 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mavi Ay Göz Merkezi Hakkında

Maviay Göz Merkezi sorumlu müdürümüz ve göz hastalıkları uzmanı Op. Dr. Mete Günay, Eskişehir Devlet Hastanesinde 1991 senesinde vazifeye başladı. Aynı yıl, gerekli alt yapıyı oluşturduktan sonra, Eskişehir ve bölgesindeki ilk kornea nakli cerrahi operasyonunı Eskişehir Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirdi ve şimdiye kadar 117 Kornea Nakli Ameliyatı, 3400 Excimer Laser Ameliyatı ve çoğu Katarakt olmak üzere 9000 üzerinde göz cerrahi operasyonu yaptı.

2003 senesinde Avrasya Medikal A.Ş. kuruldu. Şirketin öncülüğünde dünyanın en son teknolojisi Excimer Laser Cihazı (MEL 80) satın alındı. Bu son teknoloji excimer laser cihazı, Türkiyede Ankara’dan sonra ilk kez Eskişehir’e kazandırılmış oldu ve şimdiye kadar 3400’ün üzerinde göz, Excimer Laser cerrahi operasyonu sonrası gözlük ve kontakt lensi bırakmış oldu.

Maviay Göz Merkezinin diger bir ünitesi, son teknoloji modern cihazlarla donatılmış göz ameliyathanesi, Eylül 2006 da hizmete başladı. Cerrahi deneyim ve üstün teknolojinin çok mühim oldugu göz cerrahisinde, Eskişehir ve bölgesinin ilk excimer laser cerrahisi ekibi, Op.Dr.Mete Günay’ın öncülüğünde Maviay Göz Merkezi’nde en ideal şartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Mavi Ay Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya

Özel Mavi Ay Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mavi Ay Göz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Mavi Ay Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Mavi Ay Göz Merkezi telefon numarası:  0 (222) 240-4545

Özel Mavi Ay Göz Merkezi Adresi

Özel Mavi Ay Göz Merkezi adresi: İstiklal, Çınar Sk. No:6, 26010 Odunpazarı/Eskişehir

Özel Mavi Ay Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Mavi Ay Göz Merkezi resmi web sitesi: www.maviaygoz.com

Özel Mavi Ay Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Mavi Ay Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir