Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi, Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41 adresinde bulunan Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi kurumuna 0 (352) 231-6868 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Hakkında

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi, hizmet macerasıne başladığı 2005 senesinden ibu yana, hem akademik hem de operasyonel başarı ve tecrübenin buluştuğu hekimlerimizin öncü uygulamaları ile her zaman göz önünde olup, bölge halkının güvenini kazanmakla birlikte önümüzdeki zamanlarda çalışmalara ve uygulamalara da öncülük yapmıştır. Modern tetkik ve tedavi uygulamaları bunun yanında, teknolojik tıbbi cihaz ve uygulamalarının, modern yapılanmasının bunun yanında Sağlık Turizmi gibi ülke tanıtımına, turizme ve dünya yaşam değerinin yükseltilmesine katkı sağlayacak olan projelerde Kayseri ve etrafında yeniliklere öncülük yapmaktadır.

Mimari konseptin, son teknoloji tıbbi cihazların, fiziki mekânların ferahlığının, konforun ve estetiğin buluştuğu yeni hizmet noktamız olan Maya Kayseri Göz Hastanemiz Talas Bulvarı üzerinde, ulaşımı kolay, 4 katlı ve 5000 m2’lik kapalı alan üzerine tesis edilmiş olup, modern donanımın ve konforun temsilcisidir. Hastanemizde 15 tane konforun ve kalitenin temsilcisi olan VİP oda, geniş Otopark, Kafeterya, geniş ve ferah hasta bekleme salonları, tam teşekküllü dünya standartlarına uygun 3 Ameliyathane, 11 Muayene odası, Excimer Laser Ünitesi, Argon ve Yag lazer Ünitesi, SLT, Retina Hastalıkları tanı ve tedavi ünitesi, Keratokonus Teşhis ve Tedavi merkezi, Şaşılık ve Çocuk Göz Merkezi, Kronik Hastalıklar Takip Merkezi, Tetkik odaları, Acil Servis birimleri bulunmaktadır.

Bölgedeki öncü uygulamalarıyla dikkat çeken göz doktorlarımız kendi branşlarında ayrı dallarda hem akademik hem de operasyonel başarılı çalışmalarda bulunmuş ve camiasında takdir gören uzman kişilerdır. Medikal kadromuz, akademik ve operasyonel başarısının bunun yanında, Maya göz değerlerine paralel olarak; dernekler, seminerler ve kongreler aracılığıyla dünya ile entegre olup, yurt içi- yurt dışı eğitimlerle kendilerini sürekli olarak olarak geliştirmektedirler.

Türkiye’nin büyük göz hastanelerinden biri olmakla birlikte, göz hastalıklarında Türkiye’nin ileri gelen kuruluşlarından biri olmayı başaran Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi olarak, son 10 yılda öncü uygulamalarımızla ve sahip olduğumuz değerlerimizle kazanılan bölge halkının güveni ve yakınlığı göz önünde tutularak Kayseri’den, çevre illerden, Türkiye’nin dört bir yanından ve yurtdışından gelen göz sağlığı ile ilgili her türlü soruna karşı 365 gün, 24 saat kesintisiz üst düzey hizmet ve çözüm sunmaya devam etmekteyiz.

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (352) 231-6868

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Adresi

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi adresi: Köşk, Talas Blv. No:41, 38230 Melikgazi/Kayseri

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.mayagozkayseri.com

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort