Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi, Hatay ilimizin Arsuz ilçesinde bulunan Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Uluçınar mah. Yıldızlar Cad. No:17/A adresinde bulunan Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi kurumuna 0 (326) 643-3301 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi Hakkında

İlçemizin ilk ve tek sağlık kuruluşu olan Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi 7 gün 24 saat acil servis hizmeti; dahiliye, çocuk, kadın doğum ve kulak burun boğaz polikinikleri ile vatandaşlarımıza hizmet verecektir.

Acil servisimizde tüm acil vakalarının müdahaleleri yapılmaktadır. Deneyimli doktorlar ve ekip aracılığıyla değerlendirilen hastalarımız 7/24 Acil Servis hizmetini kullanabilirler.

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kardiyoloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi, Hatay ili Arsuz ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi  telefon numarası: 0 (326) 643-3301

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi Adresi

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi  adresi: Uluçınar, Atatürk Cd. No:17, 31285 Arsuz/Hatay

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi  resmi web sitesi: www.medicaarsuz.com

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir