Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Sahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No:50 Kozyatağı adresinde bulunan Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi kurumuna 4445220 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Hakkında

MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi alanında uzman, işinde uzman ve kabiliyetli tıbbi kadronun bir araya geldiği özel bir sağlık kurumu olarak 14 Mart 2013’te hizmete girmiştir. Bünyesinde, KBB hastalıklarının iyileştirilmesindeki tüm medikal ve cerrahi tedavi olanakların bunun yanında yüz estetik cerrahisini de barındırmaktadır.

MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi sağlık personelinin bilimsel ve etik açıdan tam donanımını, üstün kaliteli hasta bakımını ve tanı ile tedavide son teknoloji metotlarıni uygulamayı kuruluşundan ibu yana hep en yüksek düzeyde tutarak, hastaların sağlığına ve güvenliğine odaklanmıştır. Verdiği hizmetler kapsamı içinde hastalarının her türlü gereksinim, beklenti ve haklarını her zaman göz önünde bulundurmak MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi’nin temel yaklaşımıdır.

Medient KBB Merkezi’nin idari personeli, etik ve güvene dayalı yönetim tarzını hem hastalarına hem de doktor ve hemşireleri başta olmak üzere tüm çalışanlarına vazgeçilmezi olarak sunma anlayışındadır. Hastaların umut ve refahını arttıracak tanı ve tedavi teknolojilerini yakında zamandan takip edip öncü olarak uygulamak suretiyle, ülkemizin sağlık hususundaki önderleri içinde hak ettiği yeri almıştır.

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi telefon numarası:  4445220

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Adresi

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi adresi: Kozyatağı, Mahallesi, Sahrayı Cedid, Halk Sk. No:50, 34734 Kadıköy/İstanbul

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi resmi web sitesi: medient.com.tr

Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Medient Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir