Özel Mediface Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mediface Tıp Merkezi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel Mediface Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:171 E-Blok adresinde bulunan Özel Mediface Tıp Merkezi kurumuna 0 (242) 339-7272 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mediface Tıp Merkezi Hakkında

1997 senesinde Antalveya başlayan hikayemiz, ENT ve Mediface isimleri ile bu günlere geldi.Şimdi geliştirilen kadromuzla KBB nin bunun yanında kozmetik ve Plastik cerrahi alanlarında Mediface Tıp Merkezi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mediface Tıp merkezi genişleyen uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip alt kadrosu ile yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Ameliyat ve ameliyat sonu bakım hizmetleri uzman kadrolarca yapılmaktadır. Sağlık ve güzellik hizmetini yurtiçi ve yurt dışı hastalarına güvenli ve rahat bir biçimde sunmaya devam etmektedir.

Genişleyen uzman kadrosuyla gücüne güç katan Mediface, işinde uzman ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile dünya standartlarında hizmet vermekte.

Özel Mediface Tıp Merkezi Bölümleri

  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Patoloji
  • Acil
  • Kulak Burun Boğaz
  • Plastik & Estetik Cerrahi
  • Saç Ekimi
  • Ağız ve Diş Sağlığı
  • Medikal Estetik
  • Burun Estetiği

Özel Mediface Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mediface Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Mediface Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Mediface Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (242) 339-7272

Özel Mediface Tıp Merkezi Adresi

Özel Mediface Tıp Merkezi adresi: Çağlayan, Bülent Ecevit Blv. No:171, 07230 Muratpaşa/Antalya

Özel Mediface Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Mediface Tıp Merkezi resmi web sitesi: mediface.com.tr

Özel Mediface Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Mediface Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort