Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi ile ilgili detaylar. İnönü Cad. No:388-B Hatay adresinde bulunan Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi kurumuna 0 (232) 243-7673 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Hakkında

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi 2008 senesinde faaliyete geçmiş olup bir kardiyolji ayaktan teşhis ve tedavi merkezidir. Kurumumuz bünyesinde 3 uzman doktor, 3 hemşire, 3 sekreter ve diğer alanlarda hizmet veren toplam 12 kişi çalışmaktadır. Kurumumuz hafta içi mesai saatleri civarında hafta sonu yarım gün olarak faaliyet göstermektedir.

Merkezimizde kardiyoloji muayenesi, elektrokardiyogram EKG, transtorasik ekokardiyografi, kardiyovasküler stress test (Eforlu EKG), ambulatuar kan basıncı ölçümü (24 Saat) ve 24 saat Ekg kaydı (Holter) tetkikleri yapılmaktadır. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz dış merkezde biyokimyasal kan testleri, myokard perfüzyon sintigrafisi (SPECT) Tc-99 mm, myokard perfüzyo gated spect Tc-99m komplekleri ve farmakolojik stress işlemleri yapılabilmektedir.

  • Kardiyoloji

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi telefon numarası:  0 (232) 243-7673

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Adresi

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi adresi: Göztepe, İnönü Cd. No:388 D:B, 35290 Konak/İzmir

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Web Sitesi

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi resmi web sitesi: www.medikalp.com.tr

Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir