Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Fevzi Çakmak Mah. Osmangazi Cad. No:189 adresinde bulunan Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 431-6470 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Hakkında

1998 Eylül ayında az sayıda fakat kuvvetli bir ekiple ilk temelleri atılan Medikare Healthcare Group; 3 hemşire, 1 hekim ve 10 hemodiyaliz cihazıyla tek bir merkez olarak 10 hastayla diyaliz hizmeti sunmaya başlamıştır.

Kurulduğu yıldan ibu yana sürekli olarak gelişen merkezimiz, 2002 senesinde daha büyük bir ekip ve 40 cihaz kapasiteli yeni yerine taşınarak, Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezini kurmuştur.

Merkezimizde:

* Hastalarımıza hastalıklarının detaylarına göre hizmet sunulur.

* Tedavide insan fizyolojisine uyumlu sentetik diyalizer kullanılmaktadır

* High-Flux ve yüksek etkinlikli diyaliz olanağı sunulmaktadır.

* Hepatit B(+), Hepatit C(+) veya Hepatit (-) olan hastalarımıza ayrı bölümlerde, ayrı cihazlarla ve ayrı personelle hizmet verilir.

* Hastalarımıza hizmet aldıkları süre boyunca ara öğün yiyecek servisleri merkezlerimiz aracılığıyla sunulur.

* Hastalarımıza birbirlerine engel olmayacak biçimde her yatağa 1 LCD Tv ve kulaklık ile istedikleri kanalları rahatlıkla izleme olanağı sağlanır.

* Tüm hastalarımız Merkezimizden Diyaliz hizmeti aldıkları süre boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak internet hizmetinden yararlanabilmektedir.

* Hastalarımızın, seansa alınacakları hasta katlarına alınmadan önce kıyafetlerini bırakabilecekleri kilitli dolapların bulunduğu bay ve bayan soyunma odaları mevcuttur.

* Hastalarımız için özel tutacak bölümleri bulunan bay ve bayan wc’ler bulunmaktadır.

* Hastalarımızın merkezlerimize daha rahat ulaşmalarını sağlamak maksadıyla tüm hastalarımızı evlerinden son model klimalı servis araçlarımızla alarak, seanslarını tamamladıktan sonra tekrar araçlarımızla evlerine ulaştırmaktayız.

* Hastalarımızın her ay yapılması gerekli tahlilleri merkezimizde bulunan laboratuvar bünyesinde düzenli olarak yapılmaktadır.

* Merkezlerimizde resmi tatiller ve bayramlar dahil olmak üzere yıl boyunca aralıksız olarak hizmet sunulmaktadır.

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 431-6470

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Adresi:  Fevzi Çakmak Mah. Osmangazi Cad. No:189

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.medikare.com.tr

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir