Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunan Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Mekez Mah. Fatih Cad. No:79/B adresinde bulunan Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 471-6560 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Hakkında

2002 senesinde 40 cihaz kapasiteli Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezini kuran

Medikare HealthCare Group, profesyonel yönetim anlayışı ve insana değer veren ekibiyle her geçen yıl daha da büyümüştür. Kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetin devamlılığını sürdürebilmek ve gittikçe artan talebi karşılayabilmek için yeni bir merkezin kurulma ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Hedefleri, ilke ve değerleri ışığında gelişen Medikare HealthCare Group, 2005 Ekim ayında Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi’ni faaliyete açmıştır.

Merkezimizde:

* Hastalarımıza hastalıklarının detaylarına göre hizmet sunulur.

* Tedavide insan fizyolojisine uyumlu sentetik diyalizer kullanılmaktadır

* High-Flux ve yüksek etkinlikli diyaliz olanağı sunulmaktadır.

* Hepatit B(+), Hepatit C(+) veya Hepatit (-) olan hastalarımıza ayrı bölümlerde, ayrı cihazlarla ve ayrı personelle hizmet verilir.

* Hastalarımıza hizmet aldıkları süre boyunca ara öğün yiyecek servisleri merkezlerimiz aracılığıyla sunulur.

* Hastalarımıza birbirlerine engel olmayacak biçimde her yatağa 1 LCD Tv ve kulaklık ile istedikleri kanalları rahatlıkla izleme olanağı sağlanır.

* Tüm hastalarımız Merkezimizden Diyaliz hizmeti aldıkları süre boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak internet hizmetinden yararlanabilmektedir.

* Hastalarımızın, seansa alınacakları hasta katlarına alınmadan önce kıyafetlerini bırakabilecekleri kilitli dolapların bulunduğu bay ve bayan soyunma odaları mevcuttur.

* Hastalarımız için özel tutacak bölümleri bulunan bay ve bayan wc’ler bulunmaktadır.

* Hastalarımızın merkezlerimize daha rahat ulaşmalarını sağlamak maksadıyla tüm hastalarımızı evlerinden son model klimalı servis araçlarımızla alarak, seanslarını tamamladıktan sonra tekrar araçlarımızla evlerine ulaştırmaktayız.

* Hastalarımızın her ay yapılması gerekli tahlilleri merkezimizde bulunan laboratuvar bünyesinde düzenli olarak yapılmaktadır.

* Merkezlerimizde resmi tatiller ve bayramlar dahil olmak üzere yıl boyunca aralıksız olarak hizmet sunulmaktadır.

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 471-6560

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Adresi:  Mekez Mah. Fatih Cad. No:79/B

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.medikare.com.tr

Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir