Özel Medipark Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medipark Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Medipark Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. 100. Yıl Mah. Reşit Galip Caddesi No:10 adresinde bulunan Özel Medipark Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 446-8889 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medipark Tıp Merkezi Hakkında

Haziran 2017 tarihinde geliştirilen görünümü ile Medipark Tıp Merkezi olarak hizmet veren kuruluşumuz, koşulsuz hasta mutluluğunu ilke edinmiş yönetim anlayışı, alanında uzman hekim kadrosu ve sağlık personelleriyle Medipark Tıp Merkezi, A Tipi Tıp merkezi olarak hizmetine devam etmektedir. Özel Medipark Tıp Merkezi Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Caddesi No:10 adresinde bulunan merkezimiz ortalama 3000 m²’lik kapalı kullanım alanı bulunan, müstakil ve 6 katlı binasında, modern tıbbi donanımı ve geniş uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Hastanemizde konforunuzun müthişiyeti için 30 araçlık park yeri ve park yardımcıları ile iç mekanda geniş ve rahat bekleme alanları oluşturulmuştur.

Radyoloji Görüntüleme Ünitesi (Kemik Yoğunluğu Ölçümü, Ultrasonografi, 4 Boyutlu Ultrasonografi, Doppler Ultrasonografi, Mamografi, Röntgen), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon polikliniği ve uygulama laboratuvarı, Dahiliye (İç Hastalıkları), Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Diyet Kliniği, Lazer Epilasyon ve Dermokozmotoloji Ünitesi, Endoskopi ve Kolonoskopi Ünitesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı temel ilke olarak benimseyen, hasta ve çalışan güvenliğine önem veren, alanında öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Deneyimli uzman kadrosuyla güvenilir, kaliteli, hasta ve hasta yakını tatminiyeti odaklı, bölgesindeki teknolojik gelişmeleri takip eden, sağlık sektörün gereksinimlerini gören ve bu ihtiyaçlar ışığında her gün daha da büyümeyi amacı olan önder sağlık kuruluşları içinde sürekli olarak var olmaktır.

Özel Medipark Tıp Merkezi Bölümleri

 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Medipark Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medipark Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medipark Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Medipark Tıp Merkezi  telefon numarası: (312) 446-8889

Özel Medipark Tıp Merkezi Adresi

Özel Medipark Tıp Merkezi  adresi: Küçükesat, 100.Yıl Mahallesi, Reşit Galip Cd. No:10, 06700 Çankaya/Ankara

Özel Medipark Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Medipark Tıp Merkezi resmi web sitesi: mediparktip.com.tr

Özel Medipark Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Medipark Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir