Özel Mediworld Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mediworld Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesinde bulunan Özel Mediworld Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yenidoğan Mah. Numunebağı Cad. No:1 adresinde bulunan Özel Mediworld Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 431-5500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mediworld Tıp Merkezi Hakkında

Mediworld Özel Tıp Merkezi SGK anlaşmalı olarak tüm hastalara tedavilerinde yardımcı olmaktadır. Özel Mediworld Tıp Merkezi olarak Bayrampaşa’da hastalarımıza tedavi için başladığımız hizmetimizi daha kaliteli hale getirebilmek için sürekli olarak çalışıyoruz.

Özel Mediworld Tıp Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Mediworld Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mediworld Tıp Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Mediworld Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Mediworld Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (212) 431-5500

Özel Mediworld Tıp Merkezi Adresi

Özel Mediworld Tıp Merkezi  adresi: Yenidoğan, Ahmet Yesevi Sk No:1, 34040 Bayrampaşa/İstanbul

Özel Mediworld Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Mediworld Tıp Merkezi resmi web sitesi: mediworld.com.tr

Özel Mediworld Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Mediworld Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir