Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. İran Caddesi 13/10-11-12-13 Kavaklıdere adresinde bulunan Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (312) 467-1954 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi Hakkında

MEDLAB; günlük yaşamda en sık ihtiyaç duyulan tıbbi danışmanlık, sağlık kontrolu (check-up), tetkik, takip hizmetlerini veren bir sağlık kuruluşudur. Kişiye özel hizmet sunulmaktadır.

Medlab doktorlarına – uzman kişilerına görüşme, danışma, tetkİk planlama, tanı, takip için başvurabilirsiniz. Sizi bilen, görüşebileceğiniz, danışabileceğiniz doktorlarınız olur. Yaşınıza, cinsiyetinize, ailesel ve kişisel risk etkenlerinize, istatistiklere göre tetkikleriniz – sağlık kontrolunuz (check-up) planlanır.

MEDLAB’da en sık istenen laboratuvar ve görüntüleme tetkikleri yapılmaktadır. Biyokimya, Mikrobiyoloji, Seroloji, Hematoloji, Rontgen, Ultrasonografi, Dijital Mamografi, Kemik Yoğunluğu.

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi telefon numarası:  0 (312) 467-1954

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi Adresi

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi adresi: Kavaklıdere, İran Cd. No:13 D:Kat 2, 06680 Çankaya/Ankara

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi Web Sitesi

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi resmi web sitesi: www.medlab.com.tr

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort