Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. İlkbahar Mh. Galip Erdem Cd. 607.Sk. No:1 Oran adresinde bulunan Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 490-0330 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Yaklaşık 1500 metrekarelik kapalı alanda, en son teknolojik medikal cihaz ve kaliteli hizmet anlayışıyla ve alanının başarılı uzman doktor ve fizyoterapistleriyle 2013 senesinde bir araya geldik. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Nöroloji alanı ile ilgili tüm birimleri bünyesinde bulunduran merkezimiz, bunun bunun yanında Dermatoloji ve Kozmotoloji, Beslenme ve Diyet poliklinikleri ile de hasta tatminiyetini en üst düzeyde tutan bir anlayışla hizmet vermektedir. Kaliteli ve etkin hizmet sunmayı amaç edinen merkezimiz, hasta tatminiyetini düşünen fiziki alt yapısı ve 29 adet tedavi odaları, ileri teknoloji donanımı ve akademik kadrosuyla başta Ankara lıların ve şehir dışından gelen hastalarımızın öncelikli tercih ettiği bir sağlık merkezi olma özelliği taşımaktadır.

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 490-0330

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  İlkbahar Mh. Galip Erdem Cd. 607.Sk. No:1 Oran

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.medoran.com

Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir