Özel Meltem Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Meltem Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Mamak ilçesinde bulunan Özel Meltem Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Gülveren Mah. Arif Yıldız Cad. 47/A adresinde bulunan Özel Meltem Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 320-5910 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz 2003 senesinde Kronik Böbrek Yetmezliği sebebiyle diyaliz nasıl tedavi edileceği görmesi gereken hastalar için kurulmuştur. 32+1 makine kapasiteli merkezimizde halen, iki tam zamanlı hekim, bir profesör doktor, dokuz diyaliz sertifikalı, uzun seneler diyaliz tecrübesi olan hemşire ve nitelikli yardımcı personeller ile hizmet vermektedir.

Haftanın her günü Ankara’nın her yerinden ücretsiz olarak işinde uzman servis kaptanlarıyla hastalarımız merkezimize ve evlerine ulaşımları sağlanmaktadır. Merkezimizde hastalarımız modern imkanlar ve en kaliteli malzemeler kullanılarak tedavi edilmektedir. Ayrıca kuruluşumuzdan beri yüzden fazla hastamızın böbrek nakli ile şifa bulmaları merkezimizin ayrı bir övünç kaynağıdır.

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimizde hemodiyalizin yanında 2008 den beri Periton Diyalizi hastaları için tamamen insani amaçlı hizmet başlatılmış olup aynı kaliteli hizmetlerden yararlanmaları sağlanmaktadır.

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Meltem Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Meltem Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız. .

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 320-5910

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Adresi:  Gülveren Mah. Arif Yıldız Cad. 47/A

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Web Sitesi: meltemdiyaliz.com

Özel Meltem Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Meltem Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir