Özel Mersin Diş Dünyası Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mersin Diş Dünyası, Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Mersin Diş Dünyası ile ilgili detaylar. İsmet İnönü Bulvarı No:47 Yenişehir adresinde bulunan Özel Mersin Diş Dünyası kurumuna 0 (324) 327-6969 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mersin Diş Dünyası Hakkında

Yüksek tedavi standartlarını ilke edinip ve başarıyla uygulayan, hastalarımızın tüm ağız diş sağlığı gereksinimlerini karşılayıp ve tüm bu özellikleri ile referans gösterilen sağlık kuruluşu olma hedefimizi gerçekleştirebilmek için sürekli olarak çalışmaktayız.

Hizmet kalitemizin sürekli olarakliği ve kurumsal hedeflerimizi devam ettirirken, insan faktörünü elimine etmeden hastalarımızla kişisel ilişkilerimizi en sıcak halleriyle korumaya özen göstererek, makineleşmiş ilişkilerin olmadığı bir sağlık kuruluşu olmamak için çabalamaktayız. En başta her işin kendimize yapıldığını düşünerek yola koyulduğımız için tedavi değerine ve bunların devamı için kişisel gelişime son derece önem vermekteyiz; bütün özel işlemler uzman kişiler aracılığıyla gerçekleştirilmekte ve bütün hekimlerimiz düzenli olarak sürekli olarak eğitim programlarına dahil olmaktadırlar.

Özel Mersin Diş Dünyası Doktorları

Özel Mersin Diş Dünyası Doktorları için tıklayınız.

Özel Mersin Diş Dünyası Telefon Numarası

Özel Mersin Diş Dünyası Telefon Numarası0 (324) 327-6969

Özel Mersin Diş Dünyası Adresi

Özel Mersin Diş Dünyası Adresi:  İsmet İnönü Bulvarı No:47 Yenişehir

Özel Mersin Diş Dünyası Web Sitesi

Özel Mersin Diş Dünyası Web Sitesi: www.mersindisdunyasi.com

Özel Mersin Diş Dünyası Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort