Özel Mersin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ilimizin Toroslar ilçesinde bulunan Özel Mersin Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Sağlık Mah. GMK Bulvarı No:108 adresinde bulunan Özel Mersin Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (324) 322-0099 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Hakkında

Diyaliz merkezimiz 01.10.2002 tarihinde 40 adet Hemodiyaliz makine ve hasta yatağı ile 240 hastaya hizmet verebilecek kapasite ile faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden bu yana bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakında zamandan takip ederek hastalarımızın daha kaliteli bir yaşam sürmelerini amacı olan merkezimiz, bunun yanı sıra sağlıkları ile birlikte yaşama sevinçlerini de kaybeden diyaliz hastalarımızı yeniden hayata bağlamayı ilke edinmiştir. Bu anlamda nasıl en iyi olunurun çabasını veren kurumumuz örnek bir hizmet üretmenin gururunu taşımaktadır.

Diyaliz Merkezimiz 30+1 makine ruhsatı ile Mersin İlinde diyaliz makine kapasitesi en yüksek diyaliz merkezi unvanını taşımaktadır. Merkezimizde üç ayrı tedavi seansı mevcut olup sero negatif ve sero pozitif hastalarımız ayrı ayrı seanslarda tedavi görmektedirler. Elektrik kesintilerinde devreye giren 165 KW lık jeneratörümüz ve merkezimizdeki tüm elektrik – elektronik sistemleri koruyan 100 KWA lık UPS (Güç kaynağı) ile hizmetimiz hiç aksamadan devam etmektedir.

Diyaliz Merkezimizde tedavi gören hastalarımız klimalı modern servislerimizle güvenli bir biçimde evlerinden alınıp diyaliz merkezimize getirilirler. Hastalarımız, hemodiyaliz tedavileri boyunca, yalnızca kendilerine ait olan uydu sistemine bağlı televizyon ve kablosuz internet hizmetimiz ile sıkılmadan vakit geçirebilmektedirler. Ayrıca isteyen hastalarımıza kütüphanemizde mevcut olan gazete, dergi ve kitaplardan istedikleri sağlanarak keyifli bir hemodiyaliz süreci geçirmelerine yardımcı olmaktayız. Hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği devam eden hastalarımız kendilerine sunulan zengin yemek ikramlarımızdan tercihlerde bulunarak yararlanabilmektedirler. Hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği sona eren hastalarımız tekrar klimalı modern servislerimizle güvenli bir biçimde evlerine bırakılmaktadırlar.

Diyaliz Merkezimiz, bir çok merkezde olmayan ISO 9D01 – 20D0 Kalite Sistem Yönetimiz Sertifikası, ISG Risk Yönetimi Sertifikası ve Hijyen Yönetimi Sertifikasına sahiptir.

SSK, TC Emekli Sandığı, Bağkur, Resmi Kurum ve tüm Mırtdışı Mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet veren Diyaliz Merkezimizde, tedavi gören hastalarımızdan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Mersin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ili Toroslar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (324) 322-0099

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Adresi:  Sağlık Mah. GMK Bulvarı No:108

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Web Sitesi: mersindiyaliz.com

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Mersin Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort