Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi, Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. GMK Bulv. Göknar Apt. C. Blok Altı No:198/A adresinde bulunan Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi kurumuna 0 (324) 327-1005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Hakkında

Günümüzün en modern Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon teknolojisini, uzman sağlık çalışanları ile birleştiren Dal Merkezimiz 2005 senesinde Uzm. Dr. Fatih Gün ve Uzm. Dr. Yasemin Erdoğan aracılığıyla kurulmuştur.

Doğru teşhis ve tedaviyi; tam kapsamlı, yüksek standartlarda kaliteye sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmeti ile hastalarımıza sunmayı ilke edinen Mersin Fizyomed, doğuştan yahut sonradan yaşanan eklem, kas, iskelet sistemi hastalıkları ve hareket sistemini etkileyen tüm hastalıkların tanı ve nasıl tedavi edileceği yapılmaktadır.

Uzman doktorlarımız, hastalarımızı doğru teşhis ve tanı ardından tedavi programını belirlerler. Uzman ve işinde uzman Fizyoterapist ve Hidroterapist kadromuzun görev yaptığı Fizik Tedavi uygulama birimine emanet etmektedir.

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Telefon Numarası

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi telefon numarası:  0 (324) 327-1005

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Adresi

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi adresi: Cumhuriyet, 1610. Sk. No:4, 33110 Yenişehir/Mersin

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Web Sitesi

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi resmi web sitesi: www.mersinfizyomed.com

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir