Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi, Amasya ilimizin Merzifon ilçesinde bulunan Özel Merzifon Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Harmanlar Mah. Haci Rahat Cad. No:1/A adresinde bulunan Özel Merzifon Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (358) 514-7155 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Merzifon Diyaliz Merkezi, Amasya ili Merzifon ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel Merzifon Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (358) 514-7155

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Adresi:  Harmanlar Mah. Haci Rahat Cad. No:1/A

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.dmed.com.tr

Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Merzifon Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir