Özel Milas Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Milas Diyaliz Merkezi, Muğla ilimizin Milas ilçesinde bulunan Özel Milas Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. İsmetpaşa Mahallesi Turgut Özal Cd. No:20 adresinde bulunan Özel Milas Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (252) 319-3262 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Milas Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Milas Diyaliz Merkezimiz, Muğla ili Milas ilçesinde Mart 2006 tarihinden bu yana 16 cihaz kapasitesi işinde uzman hekim, hemşire ve personel kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Milas, Karia uygarlığı ve Menteşe Beyliğine başkentlik yapmış tarih ve doğanın buluştuğu bir uygarlık kentidir.

Tüm Karia’nın ulusal tanrısı zeus Karios Mabedi’nin de bulunduğu Milas: aralarında İasos, Lakrarda, Euromos ve Heraklia gibi antik kentlerinde bulunduğu 27 antik kentin kalıntılarını barındırmaktadır.

Milas’a bağlı Ören beldesi ile Gökova Körfezinde, Güllük ve Kıyıkışlacık beldeleri ile Ege Denizine kıyısı mevcut olup, yaz turizminin mühim uğrak yerlerindendir.

Özel Milas Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Milas Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Milas Diyaliz Merkezi, Muğla ili Milas ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Milas Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Milas Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Milas Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Milas Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Milas Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (252) 319-3262

Özel Milas Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Milas Diyaliz Merkezi Adresi:  İsmetpaşa Mahallesi Turgut Özal Cd. No:20

Özel Milas Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Milas Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.feriendialysehalikarnas.com

Özel Milas Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Milas Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir