Özel Moda Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Moda Polikliniği, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Moda Polikliniği ile ilgili detaylar. Moda Mah. Moda Cad. İçgören Apt. No:192 adresinde bulunan Özel Moda Polikliniği kurumuna 0 (216) 346-0950 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Moda Polikliniği Hakkında

Kliniğimizde tam zamanlı ve randevu ile gelen hekimlerimiz ile tüm ana branşlarda hizmet vermekteyiz. Kliniğimizde en gelişmiş görüntüleme teknikleri kullanılarak teşhis ve tedavi yapılmaktadır.

Moda Tıp vizyonu ve misyonu gereği eğitimli ve bilinçli uzman personeli ve sürekli olarak kendini geliştiren laboratuvarı ile güvenilir, bi hayli hızlı çalışma şekilini ilke edinerek evlilik öncesi tarama testleri ile ilgili son yaklaşımların kullanıldığı yeni test metotları ile bi hayli hızlı, güvenilir, ekonomik ve kaliteli sonuçlar vermeyi ilke edinmiştir. Ayrıca merkezimiz ehliyet için muayene yapmakta ve rapor vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitemiz 1999 senesinden beri Kadıköy’de hizmet vermektedir. Teknik olarak son teknoloji ekipmanlara sahip ünitemiz uzman kadrosu ile kuruluşundan bu yana bir çok hususta önderlik yapmıştır.

Özel Moda Polikliniği Telefon Numarası

Özel Moda Polikliniği telefon numarası:  0 (216) 346-0950

Özel Moda Polikliniği Adresi

Özel Moda Polikliniği adresi:  Caferağa Mah., Moda Cad. Mühürdar Karakol Sok. İşgören Apt. No:120, 34672 Kadıköy/İstanbul

Özel Moda Polikliniği Web Sitesi

Özel Moda Polikliniği resmi web sitesi: www.modatip.com

Özel Moda Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Moda Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort