Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi, İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova adresinde bulunan Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi kurumuna 0 (232) 278-7939 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Hakkında

Özel Monofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, 2006 senesinde hastalarımızın yasam değerini yükseltmek üzere koruyucu, iyileştirici, güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, etik değerlerden ödün vermeden, çağdaş standartlarda, hasta ve yakınlarının haklarına, insana ve çevreye saygı göstererek, ulaşılabilir, beklentileri karşılamaya çaba gösteren bir sağlık kuruluşu olarak kurulmuştur.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Doktorları

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Telefon Numarası0 (232) 278-7939

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Adresi

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Adresi:  Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Web Sitesi

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Web Sitesi: www.monofiz.com.tr

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir