Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi ile ilgili detaylar. Acıbadem Mh. Çeçen Sk. No:52 adresinde bulunan Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi kurumuna 0 (216) 912-1700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Hakkında

Moodist Hastanesi; 10.200 m2 kapalı alandan oluşan 8 katlı modern binasında, suit ve rahat hasta odalarına sahip, 75 yatak kapasiteli, erişkin poliklinikleri, çocuk poliklinikleri, bağımlılık, kadın ruh sağlığı, acil psikiyatri bölümleri ve anestezi, EKT, TMS, tüm psikolojik tanı testleri gibi ruh sağlığına yönelik bilim ve teknolojinin gerektirdiği koşulları sağlayan, tam teşekküllü özel bir psikiyatri hastanesidir.

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi olarak 2016 yılı şubat ayında hizmete açılan hastanemizde hekim kadrosu, akademik kimliğe sahip profesör, uzman hekim ve psikologlardan bir araya gelmektedir. Hastanemizde bunun bunun yanında; anestezi, iç hastalıkları, nöroloji uzmanı, diyetisyen ve profesyonel sağlık personeli görev yapmaktadır.

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Göğüs Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Telefon Numarası

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi telefon numarası:  0 (216) 912-1700

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Adresi

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi adresi: Acıbadem, Çeçen Sok. No:52, 34660 Üsküdar/İstanbul

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Web Sitesi

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi resmi web sitesi: mood.ist

Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir