Özel MOSBMED Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel MOSBMED Tıp Merkezi, Manisa ilimizin Yunusemre ilçesinde bulunan Özel MOSBMED Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Keçili Köy Malazgirt Caddesi No:4 adresinde bulunan Özel MOSBMED Tıp Merkezi kurumuna 02362336066 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Hakkında

Manisa’nın en merkezi noktalarından birisi olan Manisa Organize Sanayi Bölgesinin MOSB Kampüsü içindeki MOSB-MED Tıp Merkezi’ni bünyemize katıp, onu bir sağlık üssüne geçirmek bizler için büyük gurur vesilesidir. Fiziksel kapasitesi yönünden bir çok tıp merkezinin hayal bile edemeyeceği bir alan üzerinde gittikçe artan 3 katlı binası, Özel MOSB-MED Tıp Merkezi’ni kısa bir sürede yapılandırmak bizlerin övüncü olmuştur.

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Gastroenteroloji
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Özel MOSBMED Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel MOSBMED Tıp Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel MOSBMED Tıp Merkezi telefon numarası:  02362336066

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Adresi

Özel MOSBMED Tıp Merkezi adresi: Keçili Köy, Manisa Organize Sanayi Bölgesi, 45060 Keçiliköy Osb/Manisa Merkez/Manisa

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel MOSBMED Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.mosb-med.com.tr

Özel MOSBMED Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel MOSBMED Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir