Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. Uğur Mumcu Caddesi No.18/4 Gaziosmanpaşa adresinde bulunan Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (312) 447-4636 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Hakkında

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi telefon numarası:  0 (312) 447-4636

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Adresi

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi adresi: Gaziosmanpaşa, Uğur Mumcu Cd. 18/4, 06700 Çankaya/Ankara

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort