Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi, Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Şirinevler Mah.Turgut Özal Bulvarı No:47 adresinde bulunan Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (452) 233-8860 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Hakkında

Hastalarına yönelik hizmet anlayışını her geçen gün geliştiren Nefro Ordu Diyaliz Merkezi, sektörünün dünya standartlarındaki en son teknolojik donanımına sahip, profesyonel uzman kadrosuyla hastaların sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel bir ekip ile çalışmasını sürdürüyor. Merkez de bunun bunun yanında Hepatit B’li hastaların makine, oda ve tuvaleti, Hepatit C’li hastaların makineleri pozitif hastalardan ayrı katta yer alıyor.

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Randevu

Dinlenme salonu, kütüphanesi, her hastaya ait dolap ve soyunma kabinleri ile donatılan Nefro Ordu Diyaliz Merkezinde tedavi gören hastalara tabldot usülü kahvaltı ve yemek sergisi yapılıyor. Diyalize giren her hastanın yatağında ayrı bir LCD TV ve DVD yer alırken, hastalar istedikleri filmi seyretme ve günlük gazete okuma olanağı buluyor.

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi, Ordu ili Altınordu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (452) 233-8860

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Adresi:  Şirinevler Mah.Turgut Özal Bulvarı No:47

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Web Sitesi:

Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort