Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi, Sakarya ilimizin Adapazarı ilçesinde bulunan Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Dilmen Mah. Akşemsettin Cad. No:77 adresinde bulunan Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (264) 291-5105 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Hakkında

1992 senesinde Sakarya’da ilk hemodiyaliz merkezi olarak kuruldu. Marmara bölgesinin en büyük diyaliz merkezlerinden biri olmakla birlikte 2011 yılı diyaliz merkezleri içinde Türkiye’de ki ilk 10 hemodiyaliz merkezlerinden biridir. Ayrıca binası, içi ve dizaynı ile temelden ibu yana diyaliz merkezi düşünülerek inşa edilmiştir. Bu kadar büyük olmanın verdiği sorumlulukla birlikte hastalarımıza layık oldukları en iyi sağlık hizmetini vermektedir.

Merkezimiz, 3600 m2 alana kurulu ve 49+1 makina kapasiteli. Bunların 4 tanesi Hepatit C, 2 tanesi Hepatit B ve 43 tanesi (-) olarak kullanılmaktadır. Hepatit B ve C hastaları için ayrı salonlarımız mevcuttur.

Hemodiyalizin olmazsa olmazı, kalite göstergesi su sistemimiz 75 makina kapasiteli olup yine Türkiye’de sayılı merkezlerin de olan online su sistemidir. Rutin olarak su değeri mikrobiyolojik ve kimyasal olarak İstanbul Hıfzıssıhha Merkezi’nde kontrol edilmektedir. Su kesintilerinde seanslarımızı aksatmamak için 50 ton kapasiteli su deposu ve elektrik kesintilerinde hemen devreye girebilen 132 KWA’lık jeneratörümüz mevcuttur.

Salonlarımız klimalı olup her hasta yatağında LCD TV, kulaklık, wireless hizmeti mevcut olup isteğen hastalar hastanemizin hizmeti olan laptoplarımızla internete bağlanabilir. Yataklarımız elektronik kumandalı olup hastalarımızın seans esnasında sorunsuz bir diyaliz geçirmeleri sağlamaktadır. Hastalarımız için ayrı soyunma odaları, bekleme salonları, ibadethane, abdesthane hasta yakınları için dinlenme odası ve çay servisi mevcuttur.

Hastalarımıza 3 Hemodiyaliz hekimi aracılığıyla hizmet verilmektedir. Uzman hekim olarak ise SEAH Nefroloji bölümünden hizmet alımı yapılmaktadır. Merkezimiz de 3 hekim, 15 hemşire, 7 şöfor, 5 bayan personel, 3 bay yardımcı, 2 muhasebeci ve 2 danışman personelimiz mevcuttur. Klimalı 8 adet servis aracımızla Sakarya’ nın tüm ilçe ve köylerine servis hizmeti vermekteyiz.

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (264) 291-5105

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Adresi:  Dilmen Mah. Akşemsettin Cad. No:77

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nefromed.com.tr

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir