Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Bağlarbaşı mh. Gelendost sk. No:4 adresinde bulunan Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 338-0000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz Ankara Keçiören semtinde 2007 senesinde faaliyete geçmiştir.

2 Hekim, 5 Hemşire, Diyetisyen, Teknisyen, diğer yardımcı sağlık personeli ve idari personel dahil olmak üzere toplam 16 kişilik eğitimli kadrosuyla ve en son teknolojik ürünlerle sağlık hizmeti sunmaktayız. Ekip olarak amacımız hastalarımızın yaşam değerini ve zamanını arttırmaktır. Bu amaçtan yola çıkarak merkezimiz her geçen gün kendini yenileyerek hizmete devam etmektedir.

Hastalarımıza kaliteli tedaviyi uygulamak maksadıyla tedavi sırasında kullanılan tüm malzemeler uzman kadromuz aracılığıyla özenle seçilmektedir. Ayrıca diyaliz seansı esnasında hastalarımızın beslenme ile ilgili konuları danışabilecekleri diyetisyenimiz bulunmaktadır. Her seans, diyetisyenimizin de kontrolünde hastalarımıza yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır.

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Randevu

Bütün kamu sağlık kuruluşları ve sosyal güvenlik kurumu (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı) ile anlaşmamız mevcuttur.

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 338-0000

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Adresi:  Bağlarbaşı mh. Gelendost sk. No:4

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nefrotek.com.tr

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir