Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi, Konya ilimizin Karatay ilçesinde bulunan Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Keykubat Mahallesi Fetih Caddesi No:28 adresinde bulunan Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (332) 238-4900 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Karatay Sağlık Hizmetleri AŞ. kuruluşudur.

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Konya’nın hatta Türkiye’nin en eski ve köklü diyaliz merkezlerindendir. 1998 senesinden bu yana diyaliz hastalarının hizmetinde olan merkezimiz bundan öncekilerde Fresenius Konya Diyaliz Merkezi ismi ile faaliyet göstermekteydi. 2010 senesinde Konya ile özdeşleşen ve Konya’nın adeta sembolü olan Karatay’ı ismine dahil ederek Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi adıyla hastalarımızın hizmetine devam etmeye başladı.

Birinci sınıf cihaz ve malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarımıza hak ettikleri özeni göstermeye çalışıyoruz.

Diyaliz Merkezimizde Fresenius Medical Care ve Baxter ürünleri tercih edilmektedir.

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi, Konya ili Karatay ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (332) 238-4900

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Adresi:  Keykubat Mahallesi Fetih Caddesi No:28

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Web Sitesi: karataydiyaliz.com

Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort