Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Zembilli Cd. Tebliğ Sk. Naimbey St. No:17/A adresinde bulunan Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (332) 245-8484 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Hakkında

23+1 cihaz ruhsatlı Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezinde pazar günleri hariç haftada 6 gün üçer seans hemodiyaliz hizmeti verilmektedir. Diyaliz merkezimiz dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili çalışmaktadır.

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (332) 245-8484

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Adresi:  Zembilli Cd. Tebliğ Sk. Naimbey St. No:17/A

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Web Sitesi:

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir