Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. 1587/1 Sk. No:1/D Mersinli adresinde bulunan Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (232) 374-7222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

2005 senesinde İzmir’de hizmet vermeye başlayan Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Ege Bölgesi’nin ilk çok kişilik basınç odası olma özelliğini taşımaktadır. İzmir ve çevre illerden hasta kabul eden merkezimiz, 2006 senesinde Bursa’da açmış olduğu şube ile Marmara Bölgesi’nde de aynı kalitede hizmet anlayışını uygulamaya geçirmiştir.

Neoks Hiperbarık Oksijen Tedavi Merkezi olarak seneler içinde edindiğimiz haklı saygınlık, bizlere daha fazla hasta refere edilmesini sağlamıştır. Hastalarımıza daha kaliteli ve rahat hizmet vermek maksadıyla İzmir Neoks, Ağustos 2011’de yeni hizmet binasına taşınmıştır. Burada 16+1 kişi kapasiteli TÜBİTAK destek projesi kapsamı içinde yapılmış uluslarası sertifikalara sahip modern donanımlı basınç odamız ile hizmet kalite ve konforumuzu artırmış bulunmaktayız.

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (232) 374-7222

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi adresi: Çınarlı, 1587/1. Sk. No:1/D, 35170 Konak/İzmir

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.neoks.com

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort