Özel Neolife Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Neolife Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Neolife Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Nisbetiye Mahallesi Yücel Sokak No:6 1. Levent adresinde bulunan Özel Neolife Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 385-3100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Neolife Tıp Merkezi Hakkında

NeoLife Tıp Merkezi, üst düzey teknoloji donanımı ve ülkeler arası arenada kendini ispatlamış hekimleri ve sağlık profesyonelleri ile en güncel tedavi protokollerinin uygulandığı, bireylerin tedavilerinin fiziksel ve sosyal yönleri ile desteklendiği onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir. Merkezimizde gelişmiş erken tanı, en son teknolojik ve entegre tedavi metotları özenle harmanlanarak insana özel tedavi programları yürütülmektedir.

NeoLife’ta her bireyde farklı seyreden kanser hastalığının tanı ve nasıl tedavi edileceğinde rutin tedavilerden uzak durulmakta, çok disiplinli tümör konseylerinin görüşleri alınmaktadır. Merkezimizde modern tıbbın en ileri teknolojileri kanser hususunda uzmanlaşmış doktor, radyolog ve uzman kişiler aracılığıyla uygulanmakta, bireylerin yaşam değerinin artırılması için hasta ve yakınlarına sosyal ve psikolojik destek hizmetleri ile tamamlayıcı tıp seçenekleri sunulmaktadır. NeoLife tüm enerji ve kaynaklarını bu konuya aktararak Türkiye’de kanser hususunda en kapsamlı ve en derinlikli çalışmaları yürütmektedir.

NeoLife Tıp Merkezi, Türkiye Kanserle Savaş Vakfı’nın her kesimden vatandaşa en iyi kanser nasıl tedavi edileceğini sunma misyonunun izinde ilerlerken, bu misyona en iyi biçimde hizmet vermek üzere uzun süreli olarak yapılandırılmıştır.

NeoLife’da en son teknolojik ve entegre tedavi metotlarıni özenle harmanlayarak insana özel programlar yürütülmektedir. Bunun için çok disiplinli tümör konseyleri oluşturulmaktadır. Bu konseylerde konularında ihtisaslaşmış doktorlarımız ve medikal ekibimiz bulunmaktadır. Her bireyde farklı seyreden kanser hastalığının tanı ve nasıl tedavi edileceğinde rutin tedavilerin ötesinde, tümör konseyimizin görüşleri ışığında insana özel tedavi planları oluşturulmaktadır.

Merkezimiz, bireylerin fiziksel sağlıklarının korunma ve iyileştirilmesinin bunun yanında, yaşam kalitelerinin artırılması için destek vermekte; hasta ve hasta yakınlarına, sosyal ve psikolojik destek hizmetleri sağlamaktadır.

Özel Neolife Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Neolife Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Neolife Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Neolife Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Neolife Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (212) 385-3100

Özel Neolife Tıp Merkezi Adresi

Özel Neolife Tıp Merkezi adresi: Nisbetiye, Yücel Sk. No:6, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Özel Neolife Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Neolife Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.neolife.com.tr

Özel Neolife Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Neolife Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort