Özel Net Göz Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Net Göz Dal Merkezi, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Özel Net Göz Dal Merkezi ile ilgili detaylar. 6371 Sk. 48/A Atakent adresinde bulunan Özel Net Göz Dal Merkezi kurumuna 0 (232) 336-0707 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Net Göz Dal Merkezi Hakkında

Ülkemizde sağlık hizmetlerinin, özel sağlık kurumları aracılığıyla üstüne aldığı çağdaş bir yapılanmanın içindeyiz. Merkezimizde Refraktif cerrahide (miyop, hipermetrop, astigmat) Excimer Laser Lasik yönetemini yaygın bir şekilde kullanmaktayız. Ameliyetahanemiz ileri teknoloji HEPA filtre hava sterilizyon sitemleriyle donatılmış olup her türlü göz operasyonlarını yapmaya uygundir. Net Göz’de katarakt, glokom, şaşılık, kanal plastik, dekolman, kornea nakli, refraktif cerrahi (myop, hipermetrop, astigmat) ile ilgili güncel operasyonlar yapılmaktadır.

Özel Net Göz Dal Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Net Göz Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Net Göz Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Net Göz Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Net Göz Dal Merkezi telefon numarası:  0 (232) 336-0707

Özel Net Göz Dal Merkezi Adresi

Özel Net Göz Dal Merkezi adersi: Yalı, Caher Dudayev Blv No:67, 35590 Karşıyaka/İzmir

Özel Net Göz Dal Merkezi Web Sitesi

Özel Net Göz Dal Merkezi resmi web sitesi: www.netgoz.com

Özel Net Göz Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Net Göz Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort